Audyt finansowy dla firm

Nasz zespół posiada bogate doświadczenie w badaniu sprawozdań finansowych. Audyt finansowy, czyli inaczej badanie bilansu, przeprowadzamy profesjonalnie i sprawnie, zgodnie z polskimi przepisami prawnymi oraz międzynarodowymi standardami rachunkowości (MSR/IAS). Wskazane szczegółowo w tych przepisach podmioty mają obowiązek sporządzania rocznego bilansu finansowego, który następnie we wskazanych w ustawie przypadkach poddaje się badaniu przez osobę z uprawnieniami biegłego rewidenta.

Staramy się, aby nasze usługi finansowe były kompleksowe, a do każdego klienta podchodzimy w indywidualny sposób. Powierzając nam zadania związane z finansami firmy np audyt, można mieć pewność, że sprawą zajmie się zespół profesjonalistów, z bogatym doświadczeniem i wiedzą z zakresu podatków, rachunkowości oraz finansów.

Do zakresu świadczonych przez nas usług audytu zaliczamy m.in.:

  • badanie i przegląd jednostkowych sprawozdań finansowych,
  • badanie i przegląd skonsolidowanych sprawozdań finansowych,
  • dostosowywania systemów księgowych firmy do wymogów księgowych i sprawozdawczych stosowanych wewnątrz grup kapitałowych,
  • doradztwo w procesie konsolidacji sprawozdań finansowych,
  • doradztwo księgowo - finansowe przy tworzeniu i usprawnianiu procesów i procedur wewnętrznych.

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą dotyczącą audytu sprawozdań finansowych zachęcamy do kontaktu mailowo bądź telefonicznie. Nasi pracownicy przedstawią szczegółowo naszą ofertę oraz odpowiedzą na wszystkie pytania związane z audytem zasadami i warunkami świadczonych przez nas usług.

Kontakt

tel.:(22) 886 61 26
tel./fax:(22) 886 61 25
email:biuro@fss-finanse.pl